29.08.2021 21:01

Vážení rodiče a milé děti,

čas prázdnin spěje neúprosně ke konci.  Další školní rok 2021/2022 začneme společně ve středu  1. září

Věnujte prosím pozornost níže uvedeným informacím:

• Provozní doba je obvyklá, tedy 7:00 - 16.30 hodin.

• Pokud víte, že dítě 1.9. 2021 nenastoupí, prosíme, aby jste nám to co nejdříve nahlásily telefonicky nebo mailem.

• Neprovádějte prosím během měsíce srpna žádné platby, vše až po třídních schůzkách.

• Vzhledem k současné situaci týkající se pandemie COVID-19 žádáme rodiče o ZODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP ke zdraví všech osob přítomných v MŠ.

• Škola již nemá povinnost děti testovat na přítomnost viru Covid-19.

• Pobyt dětí v prostorách MŠ JE BEZ ROUŠEK. Výjimkou je desetidenní období po návratu z rizikové oblasti.

• Dítě může být přijato pouze bez akutních zdravotních potíží (rýma, kašel, teplota, bolest břicha…). Pokud se příznaky projeví během dne, kontaktuje učitelka zákonného zástupce a informuje ho o nutnosti bezodkladného vyzvednutí dítěte z MŠ.

• Při vstupu do budovy MŠ používá doprovod dítěte respirátor a dezinfekci na ruce. Dítě doprovází pouze jedna dospělá osoba a zdržuje se v MŠ nezbytně dlouhou dobu.

• Dětem uložte do přihrádky v šatně 1 roušku zabalenou v igelitovém sáčku.

• V šatnách udržujte rozestupy, případně vyčkejte do uvolnění prostoru.

• Rodiče nově přijatých dětí obdrží na svou e- mailovou adresu základní informace o provozu. Žádáme rodiče těchto dětí, aby (pokud tak již neučinili)v den nástupu odevzdali vyplněný a lékařem potvrzený Evidenční list a ostatní potřebné dokumenty.

• Pro rodiče všech dětí ( stávajících i nově přijatých) připravujeme na počátek září informační schůzku hned 2.9. v 16:30 hod. (bez dětí)!

• Sledujte prosím tyto stránky, během začátku příštího týdne poskytneme další informace.

Již nyní se těší na Vás i Vaše děti kolektiv pedagogických a provozních pracovnic.

28.06.2021 14:36

jak již víte, pro prázdninový provoz školky bude letos stravu zajišťovat MŠ Kárníkova

Objednávání a odhlašování stravy provádí sami rodiče přes internet, na webové stránce www.strava.cz. Pokud jste odevzdali písmenou přihlášku ke stravnému, obdrželi jste již i přihlašovací údaje emailem.

Protože objednávání stravného bude probíhat jinak než jste běžně během roku zvyklí, prosím věnujte pozornost podrobným pokynům z MŠ Kárníkova !

07.06.2021 11:22

Pro všechny naše letošní předškoláky je opět připraven speciální večer se spaním ve školce:) Proběhne v pátek 18. 6. 2021, začínáme v 18:00 hod. a rodiče si děti vyzvednou v 9:00 hod. v sobotu ráno.

Pozvánka  zde .

Těšíme se na společnou zábavu!

03.06.2021 08:11

Vážení rodiče, milé děti,

srdečně vás všechny zveme na letošní Zahradní slavnost k ukončení školního roku, která se uskuteční v pátek 11. června 2021 od 15:30 hod

Na programu bude krátké pásmo dětí, pasování předškoláků, divadlo Kejkle, a odpoledne zakončíme grilováním špekáčků a volnou zábavou.

Nápoje i špekáčky pro děti zajístíme, pro rodiče bude ke koupi nealkoholické pivo, špekáčky pro sebe si v případě zájmu vezměte prosím s sebou. Uvítáme, pokud pěinesete i nějakou vlastní sladkou nebo slanou dobrotu. Pozvánku najdete níže.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Mateřská škola Brno