26.05.2021 20:30

Letošní Den dětí oslavíme výletem do Šaškárny v Brně Řečkovicích. A to v pátek 4. 6. 2021.

Vyrazíme ráno v 8:30 hod., sraz ve školce je nejpozději v 8:15 hod.!

S sebou stačí jen batůžek na láhev a svačinu a hlavně dobrou náladu:)

19.05.2021 14:25

děkujeme všem za odezvu ohledně nabídky školy v přírodě, musíme však bohužel oznámit, že se škola v přírodě pro malý zájem neuskuteční. Moc nás to mrzí vůči dětem a rodičům, kteří by tuto aktivitu podpořili, ale zájem potvrdilo pouze 9 dětí, což je pro uskutečnění takovéto akce bohužel příliš málo.

Momirová Andrea a kolektiv MŠ

12.05.2021 20:07

rádi bychom vás oslovili s nabídkou školy v přírodě pro skupinu starších dětí, kterou bychom mohli ještě do konce školního roku uskutečnit. Záleží však na vašem zájmu.

Škola v přírodě by proběhla nejspíše v Outdoor resortu Březová (Dětské zábavní centrum v Rokytnici nad Rokytnou), případně v jiné lokalitě, pravděpodobně Morava (v hodinové vzdálenosti od Brna). Možné jsou dvě délky pobytu: 3 dny - cena 2500 Kč, nebo 5 dní - cena 3500 Kč.

Děti, kterých se škola v přírodě týká: Kapičky: Červená Gabriela, Sobotková H. a M., Břoušková Antonie, Váňa Antonín, Vendolský Marek, Večerka Teodor, Severová Eliška, Ziegler Aneta; Sluníčka: Handlovi M. a S. Tůmová Eliška, Mošnerová Amálka, Kopecká Terezka, Hanáková Sofie, Schimmerle Matěj, Rousová Sofie, Strnadová Lucie.

Prosíme co nejdříve o sdělení, zda byste měli zájem, aby se vaše děti školy v přírodě zúčastnily, a pokud ano, jakou délku pobytu byste preferovali. Dejte prosím vědět ve školce přímo paním učitelkám, případně pište na ms.tumananova@seznam.cz.

11.05.2021 20:20

Od pondělí 17. 5. začneme s dětmi, které byli přihlášené, opět jezdit do solné jeskyně.

Rádi bychom stihli co nejvíce z původního počtu plánovaných návštěv, proto bychom nyní jezdili alespoň dvakrát týdně. Pokud i tak zůstanou nějaké předplacené hodiny nevybrané, můžete si je pak s dětmi vyčerpat vlastními návštěvami.

První návštěva tedy bude hned v pondělí 17. 5., s sebou dětem nachystejte obvyklé vybavení.

Děkujeme a těšíme se

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>